MS3-MaxiUV10, UV Transilluminatör

UV Transilluminator cihazı nükleik asit (DNA/RNA) jel elektroforezi ve jel kesme işleminin sonuçlarını gözlemlemek için kullanılır. Moleküler biyoloji, moleküler genetik, biyolojik ürünler, tarım ve diğer araştırma enstitüleri ve yaşam bilimleri araştırma laboratuvarlarında ve bilimsel araştırma merkezlerinde yaygın olarak kullanılmaktadır.

Cihaz korumalı tasarımı sayesinde, UV koruma levhası ultraviyole ışığın en iyi şekilde korunmasını sağlamak için herhangi bir açı ve pozisyonda kademesiz olarak ayarlanabilir ve gözlemi etkilemektedir.

Kompakt sızdırmazlık yapısı tasarımı, kesme işleminin ve temizleme ve kesme platformunun sızıntısız olmasını sağlar, bu da jel kontaminasyonu olasılığını ve sızıntının neden olduğu dahili hasarı büyük ölçüde azaltır ve ultraviyole kesme cihazı ömrünü büyük ölçüde artırmaktadır.

Özel UV filtre camı, daha yüksek algılama hassasiyeti sağlayan ve zayıf bandın sinyal yakalama kapasitesini artıran belirli UV dalga boyuna karşı iyi bir geçirgenliğe sahiptir.

Etkili yapısal tasarım ve yüksek kaliteli UV lamba sayesinde, UV iletim tablosunun algılama alanında tek tip UV ışık yoğunluğu sağlamaktadır.

UV Transillüminatör kompakt şekli, kolay kullanımı ve sızdırmaz yapısı cihazın bakımını kolaylaştırmaktadır. Kendi kendine yeten fan soğutma sistemi cihazın servis ömrünü uzatmaktadır.

Tek dalga boyu standart 302nm UV lambası ve 254nm/365nm çoklu dalga boyları veya kombinasyonları, farklı boyaların jel gözlemine uyacak şekilde seçilebilmektedir. Kullanıcılar deney ihtiyacına göre farklı dalga boylarına sahip UV lambaları seçebilirler.


Telefon ile
Bilgi Al
E-Posta ile
Bilgi Al

Özellikler

MS3-MaxiUV10

İletim dalga boyu

302nm,254nm,365nm opsiyonel. (Standart 302nm)

Filtre boyutu

197 x 147 mm

Voltaj

AC 220-230V, 50/60Hz

Güç

8Wx6

Boyutlar, Gen. x Der. X Yük.

335x280x137mm

Net ağırlık

5,4 kg

MS3-MaxiUV10 UV Transilluminator-TR-Maxilab Biotechnology.pdf